Questo sito utilizza cookie. Utilizzando i nostri servizi, si accettano le modalità d'uso dei cookie.

Zasebnost in piškotki
Sledi nam

Nosilci vodstvenih pooblastil (nižje vodstvo)

Dodano dne 13/12/2018 osveženo dne 27/04/2022

Tomaž Konrad

Namestnik direktorja do 30.4.2022
življenjepis

 


Romina Kocina

Direktorica za določen čas od 1. 5. 2022 - imenovana s sklepom skupščine št. 1 od 3. 10. 2022
življenjepis
Izjava čl. 20 zakonodajni odlok. 39/2013